King's Knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
King's Knight

İyi ve kötünün savaşı

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kral'ı Ziyaret

3 posters
YazarMesaj
DevilsCry
Subay
Subay
DevilsCry

Karakter Sayfası
Seviye: 3
HP:
Kral'ı Ziyaret Left_bar_bleue100/100Kral'ı Ziyaret Empty_bar_bleue  (100/100)

Kral'ı Ziyaret Empty
MesajKonu: Kral'ı Ziyaret   Kral'ı Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 9:16 pm

DevilsCry kale'nin ana kapısından içeri girer ve kralın huzuruna çıkar.Kral'ın huzurunda dizlerinin üzerine çökerek saygısını sunar ve yavaşça doğrulur.

DevilsCry : Saygı değer efendimiz , belki beni önceki kralımızdan duymuşsunuzdur olumsuz bir şekilde ancak umarım sizlerin bana bakışı kötü değildir.Ben bu hayatta iki şey için yaşıyorum biri gurur diğeri de saygı'dır.4 yıl öncesine kadar saiyan ordusunun saygı değer bir askeri idim ancak kralımızın bazı hareketleri benim ilkelerime uymadı ve kralımızla ters düştüm , kralımız beni öldürmeye dahi çalıştı ancak buralardan uzaklarda yaşamımı sürdürdüm birnevi sürgündü efendim.

Sizlerin çok fazla vaktini almak istemem , benim sizlerden isteğim şudur ki eskisi gibi Saiyan ordusunda yerimi alabilmek ve ulusumun varlığı için savaşmaktır.

DevilsCry susar ve sessizce kral'ının cevabını bekler.
Voltamir Cruse
Admin
Admin
Voltamir Cruse

Karakter Sayfası
Seviye: 1
HP:

Kral'ı Ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Kral'ı Ziyaret   Kral'ı Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 9:48 pm

Hmm.İyi bir savaşçıya benziyorsun.Şimdi ayağa kalk ve yüzüme bak.Saiyan ordusuna ihanet etmiyeceğine,verilen görevleri yerine getireceğine,daha iyi bir asker olmak için çabalayacağına bu yüce saray ve eski kralların ruhları önünde yemin ediyor musun ?.
http://kingsknight.yetkinforum.com
DevilsCry
Subay
Subay
DevilsCry

Karakter Sayfası
Seviye: 3
HP:

Kral'ı Ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Kral'ı Ziyaret   Kral'ı Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 9:50 pm

Sizden önceki kralın ruhu haricinde herkesin önünde yemin ederim halkımız için elimden geleni yapacağıma ...
Voltamir Cruse
Admin
Admin
Voltamir Cruse

Karakter Sayfası
Seviye: 1
HP:

Kral'ı Ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Kral'ı Ziyaret   Kral'ı Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 9:52 pm

O zaman ben de seni şovalye ilan ediyorum.
http://kingsknight.yetkinforum.com
Warlord
Onbaşı
Onbaşı
Warlord

Karakter Sayfası
Seviye: 4
HP:
Kral'ı Ziyaret Left_bar_bleue130/130Kral'ı Ziyaret Empty_bar_bleue  (130/130)

Kral'ı Ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Kral'ı Ziyaret   Kral'ı Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 10:19 pm

Warlord'Da kapıdan içeri girer eğilir ve ''Kral'ım bende sizin için savaşmaya hazırım.''der.Ve oradan uzaklaşır.

Kral'ı Ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» .~Ziyaret~.